Uzun zamandır hazırlıkları devam eden, iş dünyasının buluşma adresi olmaya aday CO-11 faaliyete geçti.

“Co-working”, kollektif, beraber daha güçlü çalışma anlayışından yola çıkılarak düzenlenen CO-11, kullanışlı ofisleri, zengin kütüphanesi, yüksek teknolojik altyapısı ve teras kafesi ile birlikte üreterek büyümeyi hedefleyenler için yeni nesil ofis anlayışı sunuyor.

Yıltur Mimarlık Proje ve İnşaat şirketi tarafından “co-working” anlayışıyla hayata geçirilen CO-11, hizmet vermeye başladı. Bireylere ve gruplara fayda sağlamak, sinerji yaratmak, motivasyon arttırmak ve verimli sonuçlanan çalışmalara ortam hazırlamak amacıyla tüm detayları mimarlar tarafından düşünülerek kurulan CO-11, şık tasarıma sahip ofisleriyle, 4.Levent Sanayi Mahallesi’ndeki elverişli lokasyonunda, metroya 200 metre yürüme mesafesinde faaliyet göstermeye başladı.

Tüm sektörlerin birlikte çalışma fırsatı bulacakları bir kampüs kurduklarını belirten Kurucu Ortak Ayşegül Yılmaz, “Yakın zamanda hayata geçirdiğimiz CO-11, herkese açık ve tüm iş kollarından günlük, haftalık, yıllık kiralayabilecek ofis odalarından oluşuyor. Toplantı, sunum ve eğitim odalarının mevcut olduğu CO-11, tüm sektörleri içinde barındıran bir kampüs olma özelliği taşıyor. Sıfır noktadan işe başlayan girişimcilere, çok toplantı yapıp bireysel çalışan, sabit ofise ihtiyaç duymayanlara ve plaza yaşamını seven, tüm hizmetlerin sorumluluğunu üzerine almaktan ziyade ofis yönetimini profesyonellere bırakmak isteyen şirketlere vazgeçilmez bir iş yeri sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Elverişli lokasyonunda, müstakil bir binada bulunan ortak çalışma ve üretim alanının konsepti “co-working” anlayışından yola çıkılarak düzenlediğimiz CO-11, grupların ya da bireylerin birlikte ve eş zamanda da bağımsız çalışma fırsatı bulabildiği, aynı sektörden kişilerin birbirleriyle etkileşimine olanak tanıyacak alanları barındırıyor” dedi.

MİMARLARA ÖZEL KÜTÜPHANE

Katılımcılarına sağladıkları alanlar ve hizmetler ile çalışma alanlarında sosyalleşmeyi ve verimliliği amaçladıklarını söyleyen Ayşegül Yılmaz,” Projemizin en önemli özelliği ofisleri kiralayanların mimari alanında özenle ve seçilerek kurulmuş firma katalog kütüphanesinden ücretsiz şekilde yararlanabilecek olmasıdır. Co-liste olarak adlandırdığımız kütüphanemiz mimarlara özel çok geniş ve güncel bir arşive sahip. İletişim ve paylaşımı odak nokta alarak oluşturulduğumuz kampüste, 21 adet camlı ofis, 6 adet iç cephe ofis, odası, büyük ve küçük seminer odaları, toplantı odaları, kütüphane ofisi ve daha birçok alternatif mevcut” şeklinde konuştu.

Kaynak: www.haberler.com